köpek eğitimi

Beylikdüzü Köpek Oteli

Hayvan sahibi olmak güzel bir şey olduğu kadar oldukça da zahmetli bir iştir. Türkiye’de bilindiği üzere en çok bakılan veya sahiplenilen hayvan türü köpektir. Bakımı ve eğitmesi zor olmasının yanı sıra, farklı durumlarda da güç durumlarda kalabiliyorsunuz. Örnek olarak aniden gelişen bir yurt dışı veya şehir dışı seyahatine çıkmanız gerektiği an köpeğiniz ve siz zor durumda kalabiliyorsunuz. Köpekler en iyi arkadaşı olabiliyor. Onu herkese ve her yere emanet edemeyebilirsiniz. Bunu düşünerek hayvan severler tarafından desteklenen ve belediyelerin aracı olması ile oluşturulan yeni bir müessese var. Bu müessesenin adı “köpek oteli”. Köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir yer yok ise köpek otelleri bu görevi seve seve üstleniyor. Beylikdüzü Köpek Oteli bu şekilde oluşturulan müesseselerden biri. Beylikdüzü Köpek Oteli’ni biraz tanıtalım.

İlk olarak yerinden bahsetmek istersek doğa ile iç içe ve insanlardan oldukça uzakta ve ormanlık bir bölgenin hemen yanında yer almaktadır. Beylikdüzü’nün Gürpınar bölgesi Adnan Kahveci Mahallesi Gölboyu Caddesi’nde yer alan otelde hayvanınız için neredeyse her şey düşünülmüş. Bilindiği üzere köpekler herkesle arkadaş olamaz. Bu yüzden bunun önlemini alan Beylikdüzü Köpek Oteli arkadaşınızı sadece anlaşabildiği hayvanlarla aynı odaya koyar. Ayrıca köpeğiniz anlaşabildiği arkadaşları ile oyun oynayarak hoş ve eğlenceli vakit geçirebiliyor. Otel aynı zamanda çeşitli bölümlerden oluşuyor. Örnek verirsek kış ve sonbahar şartlarında köpeklerin hasta olmaması için dışarıda oynamaması gerekiyor. Köpeklerinizin kışında oyun oynayabilmeleri ve eğlenceli vakit geçirebilmeleri için ısıtmalı geniş bir olan bulunmaktadır. Aynı zamanda güvenlik açısından hiçbir zaman köpekler yalnız bırakılmıyor ve otelde en az bir eleman bulunduruluyor. Bunun dışında otelin her bölgesinde 24 saat kayıt yapan kameralar bulunmaktadır. Böylece köpeğinizin her adımından görevlilerin haberi oluyor. Olası bir sorunun önüne geçilebiliyor.

Beylikdüzü Köpek Oteli Özellikleri

Beylikdüzü Köpek Oteli’nde bir çok köpek mevcut olmasının yanı sıra özel ihtiyaçları olan köpeklerde bulunmaktadır. Örnek olarak göstermek istersek; köpeğiniz her yemeği ve mamayı yiyemiyor olabilir yada başka bir sebep yüzünden özel bir bakıma ihtiyacı olabilir. Bu durumda ödeyeceğiniz ücrete ufak bir ekleme yaparak bunları karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda içeride yaşanacak bir sorun için her zaman hazırda bekleyen özel bir veteriner ve hekim beklemektedir. Böylelikle olası bir probleme karşı anında müdahalede bulunabilmektedirler. Bunun dışında otelde köpeklerin konaklayabilmesi için aşılarının tam olması gerekmektedir. Otelde konaklayacak olan köpeğiniz alınmadan önce aşı karneleri hekimler tarafından kontrol edilmektedir.

Beylikdüzü Köpek Oteli

Beylikdüzü Köpek Oteli’nde konaklayacak olan köpeğinizin maması ücrete dahil değildir. Köpek sahiplerinin mamalarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Sahiplerinin istekleri doğrultusunda köpekler otelde bulunan mamalara geçiş yapabilmektedirler. Otelde bulunan mamalar ise sağlık açından en uygun olan kaliteli mamalardır. Mama değiştirmesinin aniden gerçekleşmesi köpeğinizin sağlığını tehdit etmektedir. Bu yüzden bu işle yavaş yavaş gerçekleşmektedir. Mama değişikliği düşünen sahiplerin ise kullandıkları mamadan en az 3 günlük temin etmeleri gerekmektedir.

Beylikdüzü Köpek Oteli’nde ırk ayrımı hiçbir şekilde yapılmamaktadır fakat saldırgan cinsten olan köpekler otele kabul edilmemektedir. Bu noktada düşünülen kısım çalışanların ve köpeklerinizin sağlıdır.

Eğer arkadaşınız ilk defa bir otelde konaklayacak ise işlemler yapılmadan önce gelip köpeğinizin diğer köpeklerle anlaşıp ve uyum sağlayabilecek mi kontrol edilir. Eğer bunun sebebine gelecek olursak orada konaklayan sahipsiz köpeklerin her zaman bir adım önde olduğudur.

Köpeğiniz için doğru yerin Beylikdüzü Köpek Oteli olduğunu düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken erken rezervasyondur. Çünkü aksi takdirde yer bulamayabilirsiniz. Bu yüzden tavsiye edilen erken rezervasyondan yararlanmanızdır.

Bu yazı 636 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.