köpek eğitimi

Köpek Oteli Esenler

Paylaş
 

Köpek sahiplerinin en büyük sorunlarından biri köpeklerinin yanında olmadığı zaman onlara kimin bakacağıdır. Köpek sahipleri için dostlarının onlar olmadığı zaman ne yaptıklarını merak ederler. Bir gezi ya da iş seyahatine çıktığınız zaman köpeğinize kim bakacak diye endişeleriniz köpek oteli esenler ile giderebilirsiniz. Köpeklerinize sizin yokluğunuzda düzenli olarak yemek verilecek, her türlü bakımları düzenli olarak yapılacak, günlük rutin temizlikleri zamanında yapılacaktır. Köpek oteli esenler ile köpeklerinize her türlü konfor sağlanacaktır. Siz de küçük dostlarınızın konforlu ve rahat bir tatil geçirmelerini istiyorsanız köpek oteli esenleri tercih edebilirsiniz.

Köpeğiniz Geniş alanlarda Özgürce Eğlenecekler

köpek oteli esenler

Köpek oteli Esenler geniş bir araziye kurulmuştur. Bu arazide köpeğiniz hem özgürce hareket edecek hem de ihtiyaçlarını giderecek kadar geniş olan bu mekânda rahat hareket edeceklerdir. Köpekleriniz oyun saatlerinde bu geniş arazide diğer köpeklerler özgürce eğlenecekler ve enerjilerini atacaklardır. Ayrıca köpekleriniz için farklı aktiviteler de yapılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız köpeklerinize her türlü sorunlarında yardımcı olmaktadır.

Köpekleriniz Nasıl Bir Yerde Misafir Ediliyor

Köpeklerinizin yemek yedikleri ve yattıkları yerler ayrıdır. Aynı zamanda köpekleriniz için antialerjik yataklarımız mevcuttur. Uyku saatlerinde köpekleriniz rahatça yorgunluklarını atacaktır. Yattıkları odalar geniş ve ferahtır. Aynı zamanda güzel uyku yaşamaları için müzik eşliğinde uyumaları sağlanır. Köpeklerinizi yattıkları odalar ses ve ısı yalıtımı ile yapılandırılmıştır. Ayrıca odalarda köpeklerinizin rahat yatması için klimalar mevcuttur.

Köpeğiniz Kendi Yaşam Alanlarına Uygun Yerlerde Konaklarlar

Bazı köpekler doğaları gereği kısıtlı alanlarda kalamazlar. Bahçede yaşayan köpekler için onlara bahçede yuvalar oluşturulmuştur.

Köpekleriniz Nasıl Beslenir

Köpeklerinizin maması organiktir. Eğer siz başka mamalar ile beslenmesini istiyorsanız ek ücret karşılığında köpekleriniz bu mamalar ile beslenmektedir. Köpeklerinize temiz su verilmektedir.

Köpeklerinizin Kaldığı Yerler Hijyen Kurallarına Uygundur

Köpeklerinizin kaldığı alanlar günlük olarak veteriner tarafından kontrol edilmektedir. bunun yanı sıra Köpekleriniz geldiği zaman kilo kontrolü yine veteriner tarafından yapılmaktadır.

Köpeklerinizin Sağlık Durumları

Köpekleriniz sağlık kontrolleri otelimize alındıkları an veteriner tarafından kontrol edilmektedir. Köpeklerin kilo, kula, göz kontrolleri giderken yapılmakta ve size öyle teslim edilmektedir. Ayrıca köpeğinizi bize teslim ettiğini kiloda vermeyi size garanti ediyoruz. Ayrıca köpeğinize ek hizmet istediğiniz durumlarda ücreti faturanıza yansıtırız. Köpeğinizin kuaför ihtiyaçları için ek ücret talep edilir. Köpeğiniz manikür, pedikür ve tüy kısaltma gibi işlemleri için ücret ödemek zorundasınız.

Otelimiz 24 saat Canlı Kameralar ile İzlenmektedir. Köpeğin durumunu merak edenler için 24 saat canlı kamera sistemi vardır. Siz köpeğinizin durumunu merak ederseniz size onu gösterebiliriz. Ayrıca otelimizde köpeğinize 24 saat eşlik eden veteriner vardır.

Köpek Oteli Esenler –  Köpeğinizin alınma Şartları

Köpeğinizin otele alınması için gerekli aşılarını yapılması gerekir. Diğer köpeklerin canını tehlikeye atmak istemediğimizden köpeğinizi otelimizde misafir edemeyiz. Köpeğinizi getirirken aşı kartlarını da yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı için

Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı ve yürüyüşü için günde en az bir saat deneyimli çalışanlarımız ile gezintiye çıkarılmaktadır.

Köpeğiniz Nasıl uğurluyoruz

Köpeğinizi gerekli kontrolleri yapıyor ve size teslim ediyoruz. Ayrıca köpeğinizi bize söz verdiğiniz tarihte almanızı rica ediyoruz. Köpeğiniz kısa süreli misafir edeceğimiz gibi uzun sürede misafir edebiliriz. Uzun süreli misafirliklerimizde köpeklerinizin aylık kira bedellerini yatırmalısınız. Köpeklerinizi söz verdiğiniz tarihte alamayacak durumdaysanız bize bildirmelisiniz. İşiniz çıktı ve köpeğiniz alamadığınız durumlarda ise köpeğinizi ücretli servislerimiz ile evinize bırakabiliriz. Köpek oteli esenleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Bu yazı 337 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.