köpek eğitimi

Fatih Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek Oteli Nedir? Ne İşe Yarar? Köpek Otellerine Güvenip Köpeklerimi Bırakabilir Miyim?

 Köpek otelleri, siz tatile giderken, uzun bir seyahate çıkarken, köpeğinizi evde yalnız bırakmanız her türlü durumda bırakabileceğiniz bir bakım evidir. Fatih köpek oteli ; siz onun yanında değilken onunla ilgilenen çeşitli bakıcılar ve eğitmenler sayesinde çeşitli aktivitelere katılarak ve çeşitli bakımlar görerek siz onun yanında değilken bile güzel zaman geçirmesini ve bakım görmesini sağlayan ‘otel’lerdir. Bu otellerden elbette çok iyi olanları ve çok kötü olanları vardır fakat çok kısa sürecek bir araştırma ile bütçenize en uygun, size en yakın ve en düzgün köpek otelini bulmanız çok zor olmayacaktır. Köpeğinizi bıraktığınızda endişe etmenize ya da onun iyi zaman geçirip geçirmediği ya da iyi bakım görüp görmediği konusunda da tereddüde düşmenize gerek kalmadan rahatça tatilinizi yapacağınızı bu şekilde garantiye almış olursunuz ve köpeğiniz de siz yokken mutlu ve huzurlu zaman geçirmiş olur.

fatih köpek oteli

Köpek Otellerinde Ne Gibi Hizmetler Verilmektedir? Eğitimler Ya Da Çeşitli Aktiviteler Düzenlenmekte Midir? Köpeğimin Bakımı Düzenli Olarak Yapılmakta Mıdır?

  Köpeğinizin kaliteli zaman geçirmesi ve mutlu bir şekilde otelde konaklaması için çeşitli eğitimler ve aktiviteler elbette ki düzenlenmektedir. Bunlardan bazıları; itaat eğitimleri, tuvalet eğitimleri, çeşitli top oyunları, yürüyüş, yüzme, koşu, diğer köpekler ile sosyalleşme ve benzeri daha çok aktivite olarak söylenebilir. Köpeğinizin sosyal ihtiyaçları ve eğitimleri bu şekilde sağlandığı gibi, kişisel ihtiyaçları da bakıcılar tarafından sağlanmaktadır ve köpeğinizin çeşitli bakımları düzenli olarak yapılmakta, düzenli olarak köpeğinizin sağlık kontrolleri dahi yapılmaktadır. Bu sayede köpeğiniz daima bakımlı ve sağlıklı olacak, siz yokken dahi bakımı aksatılmadan uygulanacaktır. Beslenme programları düzenli olarak uygulanacak ve köpeğiniz sağlığını koruyacaktır.

Fatih Köpek Oteli Nerede Bulabilirim? Bu Köpek Otellerine Güvenebilir Miyim?

İnternetten yapacağınız ya da veterinerinize danışarak alacağınız bilgiler doğrultusunda bütçenize en uygun köpek otelini bulabilir, hizmetlerini öğrenebilir, gidip dolaşabilir ve sağladığı hizmetleri görebilirsiniz. Bu sayede köpeğinizi bırakmadan önce ne gibi hizmetleri alacağını ya da ne gibi bir ortamda bakım ve eğitim göreceğini görmüş olursunuz. Size en uygun fiyatları, en yakın köpek otelini, en güzel köpek otelini, internetten yapacağınız küçük bir araştırma yardımıyla bulmak zor olmayacaktır.

Köpek Otelleri Ülkemizde Tercih Edilmekte Midir? Neden Edilmektedir / Edilmemektedir?

Ülkemizde köpek otelleri çok da eski bir uygulama olmadığı için henüz adını pek duyuramamıştır. Eskiden olduğu gibi insanlar köpeklerini güvendikleri komşulara, arkadaşlarına ya da akrabalarına bırakmaktadır. Bunun sebebi eski bir uygulama olmadığı için hem biraz güvensizlik hem de boşa para vermek istememe konusundaki düşüncedir. Fakat fatih köpek oteli bakıldığı zaman hem köpeğinize güzel bir bakım sunarken hem de eğitimini sağlar. Siz yokken onun gelişerek mutlu ve konforlu zaman geçirmesini sağlar. Bu sayede siz yanında yokken bile köpeğiniz hem güzel bakım görmüş olur hem de sizin vereceğiniz eğitimi alır. Diğer köpekler ile sosyalleşerek gelişmesi sağlanmış olur. Siz de hem huzurlu hem de güzel bir tatil geçirmiş olursunuz ve köpeğiniz hakkında endişe duymanıza gerek kalmamış olur. Bu sayede sizin de köpeğinizin de rahat zaman geçirip konforlu hissetmesi sağlanmış olur.

  Köpeğinizi bırakmak konusunda tereddütte iseniz bir köpek otelini ziyaret etmeniz ve sağladığı imkanları görmeniz sizi rahatlatmaya yarayacaktır.

Bu yazı 663 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.