köpek eğitimi

İstanbul Beylikdüzü Köpek Oteli

Paylaş
 

Hızla yayılan evde köpek bakımı olayı nedeni ile köpek bakım merkezleri yaygınlaşmaya başladı. Bunlardan biri de İstanbul Beylikdüzü Köpek Oteli olarak hizmet veriyor. Yerleşim yerinden uzak orman kenarında yer alan bu otel köpekleriniz için ideal bir dinlenme mekanıdır. Köpeklerin birbiri ile anlaşamadığı bilinen bir gerçektir. Bu merkezde çeşitli oyun alanları sayesinde köpekleriniz kavga etmeden etkinlik yapabilir. Geniş ve ferah bir alana sahip olan otelde köpekleriniz asla sıkılmayacaktır. Gözünüz arkada kalmadan işinize, seyahatinize rahatlıkla gidebilirsiniz. Döndüğünüzde köpeğinizi mutlu ve eğitimli bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Köpek Oteli Hizmetleri

Mevsim farklılıklarını uyumlu ısıtmalı odaları bulunur. Sıkılmamaları için odaları geniş ve ferahtır. Kötü havalarda oynayabilmeleri için hazırlanan ısıtmalı odalar sayesinde daha geniş mekanlarda enerjilerini dışarı atma şanslarına sahip olurlar. İstanbul Beylikdüzü Köpek Oteli uzman kadrosu ile köpeklerinizin oyun oynayarak daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Böylece iş seyahatinize gittiğinizde ya da sabah işinize giderken aklınız köpeğinizde kalmaz. Köpekler bu otelde güvenlikleri nedeni ile asla yalnız bırakılmıyorlar. Bir diğer güvenlik önlemi de 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmeleridir. Böylece her adımları takip edilebiliyor. Ayrıca nöbetçi olarak her gün 1 personel otelde kalıyor. Pek çok çeşit köpek bulunduran otelde özel ihtiyacı olan köpeklerde bulunuyor. Beylikdüzü’ nde yer alan bu otelde özel ihtiyacı olan köpeklere de hizmet veriliyor. Özel ihtiyaçları olan mamaları ve ilaçları önceden temin edilebiliyor. Mutlaka önceden bu konunun bildirilmesi malzeme temini için çok önemlidir.

Köpek Oteli Sağlık Hizmetleri

Otelin anlaşmalı veterineri bulunuyor. Böylelikle her kötü durumda müdahale şansı bulunuyor. Sağlık hizmeti ve oyun hizmeti verilen, hiç bir şekilde yalnız bırakılmayan köpekler bu otel sayesinde muhteşem bir tatil yapma imkanı yakalıyor. Köpek sahiplerinin dikkat etmesi gereken en önemli nokta bu noktaya köpeklerini bırakmadan önce aşılarının tam yapılmış olmasına dikkat etmeleri olacaktır. Bu hem otel personelinin hem de diğer köpeklerin sağlığı için son derece önemlidir. Bu nedenle otel görevlileri otele köpeği almadan önce mutlaka aşı kartını inceler ve ön sağlık kontrolünü yaparak eğer gerçekten sağlıklı ise köpeği otele alır. İstanbul Beylikdüzü Köpek Oteli mama ücretini ödemiyor sadece konaklama ücreti alıyor. Bu nedenle köpek sahipleri mamalarını da yanlarında getirmelidir. Otelde sağlık açısından son derece kaliteli mamalarda bulunuyor. Maması biten köpekler olduğunda gerektiğinde takviye yapılabiliyor. Ancak ani mama değişiklikleri köpekler için faydalı olmadığından dolayı tavsiye edilmiyor.

Önerilen yavaş yavaş farklı bir mamaya geçiş şeklidir. Köpeğinin mamasını değiştirmek isteyen bunu göze almalıdır ve en az 3 günlük mamasını bırakarak köpeğini otele bırakmalıdır. Otelde ırk ayrımına kesinlikle izin verilmiyor. Saldırgan köpekler mümkünse alınmıyor. Bu nedenle saldırgan olduğu düşünülen köpekler önden alınarak uyumluluk durumuna bakılıyor ve ona göre otele kabul ediliyor. Bu hem otel çalışanlarının huzuru için hem de orada yaşayan köpeklerin huzuru için çok önemlidir. Zira otelde yaşayan köpeklerin her zaman bir adım önde olduğu düşünülüyor. Kısırlaştırılmış olan dişi köpekleriniz var ise bunlar kızgınlık dönemlerinden sonra otele kabul ediliyor. Zira kızgınlık döneminde olan dişi bir köpek diğer erkek köpeklerin dikkatini çekiyor. Kısırlaştırılmış erkek köpekler için de belli bir kapasite olduğundan dolayı yer bulabilmek adına ön rezervasyon yapılması uygun olur. Bu ayrımın nedeni kısırlaştırılmış erkek köpek ile kısırlaştırılmamış olan erkek köpek arasında üstünlük kavgalarına tutuşmalarıdır. Bu tarz erkek köpekler dişi köpekler ile oyun alanına çıkarılır. Otelin çalışma saatleri sabah çok erken saatlerden gecenin geç saatlerine kadar sürer.

Bu yazı 438 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.