köpek eğitimi

Sultanbeyli Köpek Pansiyonu Nerededir?

Paylaş
 

İnsanlar zaman zaman şehir dışına çıktıklarında ya da tatil yapmak istediklerinde otelleri tercih edebilmektedir. Evlerinden ayrı bir yerde kalmak isteyen kişiler için oteller oldukça elverişlidir. Fakat yalnızca insanların değil köpeklerin de zaman zaman otele ihtiyacı olabilmektedir. Sahipleri ile aynı evde yaşayan köpekler sahiplerinden ayrı kalmak zorunda olduğunda köpek oteli ya da köpek pansiyonlarında kalabilmektedir. Bu noktada köpekler için özel olarak tasarlanmış olan köpek otelleri ve köpek pansiyonları oldukça elverişlidir. Köpek pansiyonları köpeklerin konforuna özel olarak hazırlanmış odalardan oluşur. Elbette tüm bu özellikleri kapsayan köpek otelinin güvenilir olması önemlidir. Köpek sahipleri köpeklerinden ayrılmak zorunda kaldığında geçici olarak bakıcı bulamıyor ise bu durumda köpek pansiyonları oldukça elverişli olacaktır. Sultanbeyli köpek pansiyonu uzun yıllardan beri hizmet veren köpek pansiyonları arasında isminden sıkça söz ettirmeyi başarabilmiştir. Peki Sultanbeyli köpek pansiyonu nerdedir?

Sultanbeyli köpek pansiyonu hakkında detaylı bilgi edinmek ve yol tarifi almak için internet üzerinden adresi aratmanız yeterli olacaktır. Bilindiği gibi İstanbul’un kalabalık bir şehir olması bölgede çok fazla köpek oteli bulunmasına da neden olmaktadır. Köpek oteli ya da köpek pansiyonu tercih edilirken öncelikle semtinize yakın olan kurumları tercih etmenizde fayda vardır. Böylece köpeklerinizi kontrol edebilme imkanınız da çok daha kolay olacaktır. Köpek pansiyonuna verilen köpekler günlük ya da aylık olarak emanet edilebilmektedir.

Köpek Pansiyonuna Giriş Nasıl Olur?

Köpeğinizi evde tek başına bırakmak istemiyorsanız eğer köpek pansiyonu en doğru tercih olacaktır. Bu nedenle köpek pansiyonu tercih edilirken öncelikle pansiyonlar hakkında ön bilgi almak önemlidir. Köpek pansiyonuna köpekler alınmadan önce köpek sahipleri pansiyonu yakından görmelidir. Sultanbeyli köpek pansiyonuna köpeklerinizi emanet etmek isterseniz eğer öncelikle pansiyondan randevu almak önemlidir. Köpeğiniz randevu gününde pansiyona kabul edilecektir.

Köpeklerin pansiyona alınması için öncelikle köpekler ile ilgili istenilen bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi gerekir. Pansiyona alınan köpekler için sağlık kontrolünün yapılması da zorunlu olarak bildirilmektedir. Bu sayede köpekler arasında herhangi bir bulaşıcı hastalık oluşmasının da önüne geçilmektedir. Pansiyona sağlık kontrolü yapılarak alınan köpekler pansiyonun daimi müşterisi olarak kalma imkanı da bulmaktadır. Pansiyona alınan köpekler daha sonra yataklı bölümlere alınacaktır. Burada köpeğinizin güvenliği ve sağlık koşulları için uygun olan ortam da hazırlanmış bulunmaktadır.

Verilen Hizmetler Nelerdir?

Sultanbeyli köpek pansiyonun A’dan Z’ye bütün hizmetlerin düşünüldüğü köpek pansiyonu olma özelliği taşımaktadır. Köpekler pansiyonlara güvenilir ellere emanet edildiğinden dolayı başta beslenme olmak üzere tüm sağlık koşulları ile yakından ilgilenilir. Köpek pansiyonunda köpeklerin bakımının yanı sıra sevgiye de özel olarak önem verilmektedir. Bilindiği gibi köpeklerin pansiyonda kalabilmesi ve uyum sağlayabilmesi için köpeklere gereken ilginin gösterilmesi de gerekir.

Köpek eğitiminde olduğu kadar bakımında da sevgiye ihtiyaç vardır. Bu nedenle köpek pansiyonlarında köpeklere bakımdan mutlu olan kişilerin olması gerekir. Köpek pansiyonuna alınan köpeklerin en büyük sorunlarından biri de köpeklerin sahiplerinden ayrılmasıdır. Bu nedenle köpeklere pansiyonlarda özel ilgi gösterilmesi oldukça önemlidir. Köpek pansiyonunda kalan köpeklerin günlük olarak odaları temizlenmektedir. Bu sayede köpeklerin pansiyonda kaldığı süre boyunca koruması ve temiz kalması üzerinde de önemle durulmuştur.

Köpek bakımı yapabilmek ve pansiyonda çalışabilmek için köpekleri yakından tanımak ve onlarla vakit geçirmekten keyif almak gerekir. Bu nedenle pansiyonda çalışan personellerin de oldukça önemli olduğunu bilmek gerekir. Köpek pansiyonunda çalışan eğitimciler başta olmak üzere bakımcıların da ilgili olması gerekir. Köpek otellerine ya da pansiyonlarına emanet edilen köpeklerinize pansiyonda nasıl davrandığını yakından görmeniz de önemlidir.

Bu yazı 408 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.