köpek eğitimi

Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu İletişim

köpek oteli
Paylaş
 

Köpek Oteli ve Köpek Pansiyonu merkezleri köpek eğitiminde oldukça önemlidir. Can dostlarımız bu süreçlerde kesinlikle güvenilir ellere emanet edilebilmelidir. Kopeklerimiz doğası gereği oldukça enerjik hayvanlar olduğu için bu enerjiyi yönlendirmek gerekmektedir. Bunun içinde eğitim kesinlikle şarttır. Belli dönemler içerisinde yapmamız gereken seyahatlerinizde köpeklerinizi profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan köpek otelleri köpek pansiyonu ve köpek eğitim merkezlerine emanet ederek hem eğitim almasını sağlayabilir hem de sağlıklı bir şekilde size kavuşacağı günü geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek oteli sayesinde emin ellerde olan köpekleriniz kurumumuz bünyesinde özenle korunmalıdır. Köpek eğitimi ve köpek pansiyonu hizmeti vermekte olan kurumumuz bu hizmete en profesyonel şekilde uzman ekipleri aracılığıyla köpeğinizin cinsini ve ihtiyaçlarına yönelik şekilde sizlere sunmaktadır.

Köpek Oteli Eğitim Planları Nasıl Yürütülür?

Köpek Oteli köpek pansiyon ve köpek eğitim hizmeti verilmekte olup bu özenli kurumumuzda köpek eğitimi planlı ve programlı bir şekilde sevgili can dostunuza sunulmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda ve köpeğin eğitim eksiklikleri göz önüne alınarak burada köpeğinize özel bir eğitim programı oluşturularak planlı bir şekilde uzman eğitmenlerimiz aracılığı ile köpeğinize sunulmaktadır.

Köpek otelimizde köpeğinizi sunulacak olan eğitim hizmetini uzmanlarımız ilk gözlemlerini yaptıktan sonra Köpeğim eğitim eksikliklerini planlar. Bu planlamalar doğrultusunda köpeğin özel eğitim programı oluşturulur.Bu yapılan programlama doğrultusunda eğitim planlı bir şekilde sadık dostumuza aktarılmaktadır. Bu süreçte de kesinlikle beslenme mamalarında kalite göz ardı edilmemektedir.

Köpek Oteli İşleyişi

Köpek Oteli temiz ve prensiplerine bağımlı bir kurum olarak karşımıza çıkmaktadır. Köpek otellerinde güven duygusu oldukça önemli bir kriterdir.  Burada emanete bıraktığınız köpekleriniz için kesinlikle güven duygusundan yana tatmin olmanız gerekmektedir. Burada hizmet veren mutlaka bir veteriner de bulundurulmalıdır.

Ortam olması gerektiği kadar temiz ve bakımlı olmalı tüm dizayn köpeklerin konforuna yönelik yapılmalıdır. Buradaki amaç ilk olarak köpekler için gerekli olan en üst seviye de huzur ortamı sağlanmaktadır. Köpek otellerinde işleyiş ilk olarak köpek eğitimine yönelik olsa da burada bilinmesi gereken onların ihtiyaçlarına yönelik her hizmetin verildiği şeklindedir.  Otellerdeki bu işleyiş tamamen uzman ekipler tarafından planlı ve programlı bir şekilde aktarılmaktadır.

Köpek Otellerine Hangi Köpekler Alınır?

Köpek Oteli Köpek Eğitim ve Köpek Pansiyon hizmetlerine aşısı tamamlanmış diğer hayvanlara zararı dokunacak bir rahatsızlığa sahip olmayan köpekler sahiplerinin izni dahilde kabul edilmektedir. Aksi durumlarda kesinlikle Köpek rezervasyonu ve kabulü gerçekleşmemektedir. Bu sürecin yönetimi de kayıt alan uzman ekibimiz tarafından hassasiyet ile incelemek yapılmaktadır. 

Köpek Oteli Amaç

Köpek Oteli eğitime ihtiyacı olan kopeklerinizin eğitimlerini vermek ve belli bir süre bakımınıüstlenmek amacı ile kurulmuş birer kuruluştur. Burada eğitim verilirken dikkat edilmesi gereken hususlar oldukça önemlidir. Örneğin köpeklerin konfor alanları oluşturulmalı ve huzur ortamları sağlanmalıdır. Bunları üstlenecek kişilerin de kesinlikle uzman ekipler olması sağlanmalıdır.

Köpek Oteli Eğitimleri ve Gecelik Ücretleri

Köpek Oteli Köpek Eğitimi ve pansiyonu hizmeti sunan kurumumuzda ücretlendirme işlemi talep edilen hizmetler doğrultusunda müşteriye sunulmaktadır.  Burada esas olan eğitim talebi ve süreci köpeğin konaklama süresi olarak faktörler boy göstermektedir.  Kurumumuzdan sağlanacak olan hizmet alanında ki en üstün olan hizmet anlayışına denk gelmektedir. Kopeklerinizi emin ellere emanet etmek eğitimlerini uzman ekipler tarafından almak isterseniz kurumumuzu ziyaret etmeniz ve bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu süreç uzman ve profesyonel bir ekip tarafından sağlandığı sürece kalıcı ve verimli olacaktır.

Bu yazı 106 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.