köpek eğitimi

İstanbul Küçükçekmece Köpek Oteli

Paylaş
 

En iyi köpek otellerinden bir olan İstanbul Küçükçekmece Köpek Oteli kaliteli hizmet sunuyor. Köpeklerinizin sosyalleşmesi için köpek otellerinin önemi büyüktür. Irkının ne olduğu fark etmiyor. Köpek dostlarınız bu otellerde en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Uzman kadro ile profesyonel bir şekilde köpeklerin gününü geçirmesi sağlanıyor. Her köpek iyi bir yaşamı ve bakımı hak ediyor. Özellikle çalışan kişiler köpeklerini evde yanlız bıraktığında bu çok endişe veren bir durum oluşturuyordu. Ya da iş seyahatine gidildiğinde köpeğini nereye bırakacağını bilememek zordu. Giderek artan talepler sayesinde köpek otelleri çoğaldı. Artık köpek sahipleri gözleri arkada kalmadan köpeklerini bu otellere bırakarak işe gidebiliyorlar. Döndüklerinde de mutlu köpekleri ile birlikte evlerine dönüyorlar.

Küçükçekmece Köpek Oteli Hizmetleri

Sosyalleşmesini tam olarak tamamlayamayan köpeklerin sosyalleşmesi bu merkezlerde sağlanıyor. Acil durumlarda köpeklerinizi İstanbul Küçükçekmece Köpek Oteli merkezine götürebilirsiniz. Artık her hangi bir yere giderken köpeğimi nereye bırakacağım diye düşünmeye gerek kalmadı. Saat kaç olursa olsun ihtiyaç duyduğunuzda köpeğinizi bu otele bırakabilirsiniz. Köpek bakımından anlamayan bir akraba ya da komşunuza bırakmaktansa bu tarz eğitimli bir otele bırakmak her açıdan çok iyidir. Hem sizin aklınız köpeğiniz de kalmaz hem de köpeğinizin eğitimi devam eder geride kalmaz. Birçok köpeği bünyesinde barındıracak kadar geniş metrekareye sahiptir.

Bu hususta endişe duymaya gerek yoktur. Geniş bir alana sahip olan köpek otelinde köpek dostlarınız son derece rahat edecektir. Bu otelde köpekleriniz hiç bir sorun ve problem ile karşılaşmazlar. Aksine mutlu ve neşeli olarak eğitilirler. Çok temiz ve aynı zamanda hijyeniktir. Köpeğini bu merkeze getiren bir kişi asla pişman olmaz. Düzenli olarak saatinde yemekleri yediriliyor. Oyun saatlerinde oyun oynanıyor. Uyku saatinde de her köpeğin kendine ait olduğu alanda uyuması sağlanıyor. Bu alanlar geniş olduğundan dolayı asla sıkılmıyorlar. Yeterli sayıda barınak ve konaklama yeri mevcuttur.

Köpeklerin eğitimini tamamlaması için bu köpek otelleri çok faydalıdır. Köpekler asla tek başına bırakılmıyor. Mutlaka her köpek uzman ve eğitimli kadronun gözetimi altında hareket ediyor. Böylece kavga etme ortamı engellenmiş oluyor. Köpekler huzur içinde günlerini geçiriyorlar. Küçükçekmece Belediyesi köpeklerin huzurlu bir şekilde yaşaması için eğitimlerinin bu otelde verilmesini uygun görmüştür. Bu çalışma tüm semtlere ve illere de duyurulmuştur. Köpek otelleri eğitimli kadrosu ile hizmet veriyor. Köpeklerin eğitim alması için çok gerekli olan merkezlerdir.

Sağlık Hizmetleri

Köpek otelinde köpeklerin aşıları düzenli olarak yapılıyor. Sokak hayvanlarının da burada her zaman aşılanması gerekiyor. Her köpeğin iyi bir yerde yaşaması gerekiyor. İstanbul Küçükçekmece Köpek Oteli Sokak köpeklerini de barındıracak kadar büyük bir yerdir. Özellikle kış aylarında açlıktan ve soğuktan köpekler ölüyor. Duyarlı bir vatandaş olarak buna izin vermemek gerekir. Köpek otelleri bunun için varlığını sürdürüyor. Hem ev köpekleri hem de sokak köpekleri için köpek otelleri vardır. Köpekler yavru iken bu merkezlere eğitim için verilmelidir. Böylece hem daha zeki hem de sahiplerine karşı daha söz dinler hale gelirler. Bu merkezlerde tuvalet eğitimi de veriliyor. Birçok köpek bu merkezler de bir arada olduklarından dolayı çabuk sosyalleşirler. Sokak köpeklerine sahip çıkılması hem çevre halkı için uygun olur. Hem de herkesin içi rahat eder. Özellikle kış aylarında sokak köpeklerine karşı çok duyarlı olmak gerekir. Bu tarz merkezler giderek her semtte artıyor. Bu da mutluluk verici bir gelişmedir. Hayvanlara karşı ne kadar duyarlı olunduğunun bir göstergesidir. Buna öncülük eden Küçükçekmece Belediyesine ne kadar teşekkür edilse azdır.

 

 

 

 

 

Bu yazı 298 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Gulcan dedi ki:

    1 gunluk fiyat nedir !?

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.