köpek eğitimi

İstanbul Bostancı Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpeklerini çocukları gibi seven köpek meraklıları evlerinden bir an olsun bile ayrılmak istemiyorlar. Bunun sebebi ise haklı olarak köpeklerini evde, kapalı ortamlarda bir başlarına bırakmak istememeleridir. Yüksek bir enerji ve fedakârlık örneği gösteren köpek severler, evlerinde, köpekleri ile dışarıya kapalı bir hayat seçmek zorunda değil. Tamamen sosyal varlıklar olan köpeklerinde psikolojileri buna zaten elvermez. Sürekli duvarlar arasında kalan ya da açık havada bil aynı yolları kullanan yani yeni yerler, yeni ortamlar, yeni sosyal organizasyonlar ile karşılaşmayan hayvanlarında analitik zekâsında bir takım gerilemeler meydana gelebilir. Öğrenmesi asla durmayan varlıklar olan köpekler için sosyalleşmek ve kimi zaman da şımartılmak oldukça iyi gelen durumlardandır. Sizler de tıpkı köpekleriniz gibi sosyalleşmeyi ve evden dışarı adım atmayı hak ediyorsunuz. Bu durumun kolay olmadığı ve köpeğinizi misafir olarak bırakabileceğiniz profesyonel bir köpek bakıcınız da yoksa eğer durum size içinden çıkılmaz bir olay gibi görünebilir. Ancak artık bu tür bir durumla karşılaştığınızda arayabileceğiniz İstanbul bostancı Köpek Pansiyonu var. Köpek pansiyonu ne işe yarar demeyin, kadar zor anlarda size ve de köpeğinize yalnız olmadığınızı hissettiriyor. Profesyonel bir köpek bakıcısı olmayan ya da bilinçli bir komşusu olmayan hayvan sefer köpek sahipleri, köpeklerini evden ayrılma gibi zaruri durumlarda kime bırakmalı? İşte bu sorunun cevabı yıllarca yoktu, tanıdık ve müsait olan kim varsa hayvan severler köpeklerini onlara bırakıp illerini yoluna koymak için evlerinden ayrılıyor, işleri biter bitmezde soluğu evlerinde, köpeklerinin yanında alıyorlardı. Şimdi devir değişti, eğer siz yokken köpeğinize sağlıklı koşullarda bakılmasını istiyorsanız en doğru tercih köpek pansiyonları olacaktır.

Bostancı Köpek Pansiyonuna Nasıl Gidilir?

Bostancı, İstanbul’da Kadıköy sınırları içerisinde bulunan eski ve temiz kalmayı başarmış sayılı mahallelerdendir. Temiz havası, doğası ve sahili sayesinde köpek ve hayvan besleyen, hayvan dostları açısından sıklıkla ikamet etmek için tercih edilen mahallelerin başında geliyor. Köpekleri için yapmayacakları şeyleri olamayan hayvan dostları, köpeklerinin bilinçli insanlar tarafından misafir edilmesini canı gönülden isterler. Ancak uzun zaman boyunca bu gerekli ihtiyacı karşılayan hiç bir kurum ya da kuruluş mevcut değildi. Şimdi ise yalnız değilsiniz, İstanbul bostancı Köpek Pansiyonu sizin ve köpeğinizin en yakın arkadaşı olmak için kapısını tüm hayvan dostlarına ve onların hayattaki en gerçek dostları olan köpeklerine açtı. Bostancı, İstanbul’un en işlek ve göbeğinde bulunan mahallelerden birisi olduğu için Bostancı Köpek Pansiyon’una gitmek de bir o kadar kolaydır. Bostancı Köpek Pansiyonu adresi sayesinde, kurumu elinizle bulmuş gibi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bostancı Sakinleri Köpek Pansiyonundan Yararlanmak İçin Ne Yapmalı?

İstanbul bostancı Köpek pansiyonu tüm köpek türlerine pansiyon hizmeti verebilecek kapasitede olan, en üst düzey koruma ve de sağlık koşullarını köpeklerinize sağlayabilecek olan uzman ve de güvenilir bir kuruluştur. Yıllarca köpekler ile iç içe çalışan deneyim sahibi bakıcılar, veterinerler ve de eğitimciler tarafından siz yokken köpeklerinize çok iyi bir bakım, beslenme ve de korunma sağlanacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise; pansiyon yetkililerini arayarak, köpeğinizi ne zaman pansiyonda misafir edilmesini istediğinizi belirtmektir. Köpeğinizin yerini ayırttıktan sonra ise, onun şahsi özelliklerinden ve de alışkanlıklarından yetkililere söz etmenizde yarar var. Hangi tür mamaları yemekten keyif alıyor, kullandığı ilaç ya da vitamin var mı gibi soruları yanıtladıktan sonra, köpeğinizin çantasını ve kendi valizinizi hazırlayabilirsiniz. Şimdi en keyifli macerasını yaşaması için köpeğinizi pansiyona teslim etmeye gidebilirsiniz. Köpeğiniz de siz de daha önce yaşamadığınız bir deneyim yaşamak için bir adım atın.

 

Bu yazı 482 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Banu Sezgin dedi ki:

    Merhabalar gecelik köpek konaklama fiyatının nedir?

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.