köpek eğitimi

Şişli Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek bakımı oldukça mühim bir konudur. Bakımının yanında eğitim, yaşama koşulları ve beslenme büyük bir yer tutar. Sağlıklı bir hayat süren köpekler daha sakin ve daha huzurlu olurlar. Huzurlu bir ortam arayışı içinde bulunan köpekler için ideal merkezler bulunur. Beslenmek oldukça önemli bir kavramdır. Köpek eğitimi için gereken unsurlar ve şartlar oldukça özen isteyen bir iştir. Köpeklerin ev konforunda ve huzurlu zamanlar geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bütün bu ihtiyaçlar doğrultusunda şişli köpek oteli kurulmuştur. Kurulan merkez ile köpek eğitimleri, bakımları ve beslenmeleri hususunda önemli adımlar atılmıştır. Sertifika sahibi köpek bakım uzmanları ile çalışılmaktadır. Konaklama, eğitim ve bakım hususunda oldukça titiz çalışmalar yürütülmektedir. Özel mama alanları oluşturulmuştur.

Şişli Köpek Oteli

Şişli’de Köpek Bakımı

Şişli merkezli olarak faaliyet veren merkezde köpeklerin daha rahat ve konforlu vakit geçirebilmeleri için çeşitli imkan ve olanaklar sağlanmıştır. Profesyonel eğitim setleri ile özel köpek alanları çeşitli küçük odaları ve mama alanları Şişli köpek evlerinde mevcut hale getirilmiştir. Ev ortamı sağlanarak, köpeklerin evlerinde yaşadığı konforlu alanlar oluşturulmaktadır. Evlerinden uzakta kalan köpeklerin sosyalleşmesi ve mutlu zaman geçirmeleri için tasarlanmıştır. Özel eğitim saatleri, dinlenme ve oyun saatleri belirlenmiştir. Köpeklerin rahat ve huzurlu bir uyku gerçekleri için küçük oda mekanizmaları hazırlanmıştır. Ev konforu standartlarında özel eğitimler ve aktiviteler oluşturulmaktadır. Şişli köpek oteli ile köpeklerin bütün aktivite, eğitim ve sağlık konularında en ideal seviyelerde yaşamaları için gereken titizlik ve temizlik ön planda tutulmuştur.

Günlük bakım seansları hazırlanmıştır. Hijyen çerçevesinde özgür kanallar oluşturulmuştur. Psikolojik ve fiziksel ihtiyaçlara özel rehabilitasyon alanları oluşturulmuştur. Kafes sisteminden uzak köpek odaları ile ev rahatlığı ön olmadığı yaratılarak, köpeklerin psikolojik ihtiyaçlarına da profesyonellik çerçevesinde cevap verilmektedir. Konaklama ve barınma ihtiyaçlarına modern sistemler ve koşullar çerçevesinde cevap verilmekte olup, odalar ferah ve aydınlık alanlardan oluşmaktadır. Oyun ve aktivite alanları ile de ferah ve nezih ortamlar oluşturulmuş, sevimli dostlara daha keyifli zamanlar için çeşitli organizasyonlar hazırlanmıştır. Günlük bakımlar, veteriner bakımları ve aylık bakımlardan ihmal edilmeyerek, sağlık konusunda da büyük bir özen gösterilmektedir. Sosyalleşme adına çeşitli müzik seansları da uygulanarak, köpeklerin daha huzurlu ve daha eğlenceli zamanlar geçirmesi için çabalamaktadır.

Şişli Köpek Oteli – İdeal Köpek Oteli

En ideal Şişli köpek oteli her alanda uzman bir ekiple çalışarak, köpeklerin bakımlarını profesyonel ellere teslim etmektedir. Uzun süreli konaklama faaliyetlerinde de sorunsuz bir işletme prensibi ile çalışmaktadır. Köpekler için hazırlanmış özel alanlar; köpeklerin şık ve konforlu bir yaşam sürmeleri için tasarlanmıştır. Konforlu bir uyuma alanı oluşturularak sağlıklı bir uyku mekanizması kurulmuştur. Köpek eğitimleri için gereken her husus ayrıntılı olarak incelenmiş ve bu doğrultuda çeşitli aktivite oyun alanları kurulmuştur.

Köpeklerin alışmış olduğu koşullar dikkate alınarak daha geniş bir yaşama alanı için çalışılmıştır. Otoriteye sağlanarak, çeşitli eğitimler verilmektedir. Otel bünyesinde titiz bir çalışma sağlanarak, köpeklerin yaşam koşullarını en üst düzeylere çıkarmak adına günlük temizleme faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Bütün faaliyetler köpeklerin daha huzurlu ve daha sakin koşullarda yaşamlarını sürdürmesi için planlanmıştır. Köpeklerin gel ve özel bakımları için sertifika sahibi profesyonel ekiplerle çalışarak, köpeklere her konuda oldukça hassas davranılmaktadır. Kalite ve temizlik hususlarına büyük önem verilerek, yatak ve oyun alanları düzenli olarak bakımdan geçirilmektedir. Tüy ve tırnak bakımları eksiksiz olarak uygulamakta, yatak alanlarında hijyenik ve doğal temizlik aktiviteleri tamamlanmaktadır. Şile’de köpek eğitimi ve otelini ziyaret edebilir, sevimli dostlarınıza ev ortamları yaratabilirsiniz.

Bu yazı 387 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.