köpek eğitimi

Evdeki Dostlarınız İçin Harika Çözüm Piqapoo

Paylaş
 

Evdeki Dostlarınız İçin Harika Çözüm Piqapoo
Bir çoğumuz bir köpek sahibi olmayı isteriz bu istek hayvan sevgisinden kaynaklandığı kadar; Çocuğumuza sorumluluk alma ve hayvan sevgisi aşılama isteğinden de kaynaklanabilir. Ancak; günlük sorumluluklarımız veya yoğun iş temposunun yanın da bir canlının sorumluluğunu almak düşüncesi çoğu zaman hayvan sahibi olma fikrinden uzaklaşmamıza neden olur. Evde bir köpek bakmak söz konusu olduğunda en önemli sorunlardan biri de köpeği çişe çıkarmak ve kakasını toplamaktır. Yeni geliştirilen harika bir ürünle bu sorun artık ortadan kalkıyor. Bu hayat kurtaran aletin adı piqapoo kullanımı ise oldukça basit.

Nasıl Kullanılıyor?
Eğitimli bir köpek sahibi iseniz zaten kakası geldiğin de zaten hareketleri ile köpeğiniz sizi uyaracaktır. Köpeği ihtiyacını gidermek için dışarı çıkarırken Ürünü köpeğinizin kuyruğuna tutucu mandal yardımı ile takmanız yeterli köpeğiniz kakasını yapacağı zaman mandalın ucuna sabitlenmiş olan poşete kakasını rahatlıkla yapıyor evcil dostunuzun işi bittikten sonra yapmanız gereken tek şey mandalın ucunda yer alan poşeti alıp çöpe atmak. Böylece; uzun süre hayvanın kaka yapmasını beklemek daha sonrada atıkları poşetle toplamak zahmetinden kurtuluyorsunuz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ürün iki parçadan oluşuyor bu parçalar tutturma mandalı ve kullan at poşet kullanımı oldukça basit bir ürün olsa da dikkat edilmesi gereken hususlar var.
İlk olarak tutturma mandalını kuyruk bölgesinin üst kısmından tam olarak poposuna denk gelecek şekilde tutturmalısınız.
Ürünü yürüyüş sırasında kullanmanız köpeğin hareket etmesini ve kolaylıkla kakasını yapmasını sağlayacaktır.
Köpeğiniz kakasını yaptıktan sonra mandalı arka tarafından tutarak yukarıya doğru kaldırın böylece kaka elinize bulaşmadan alıp çöp kutusuna atabilirsiniz.

Test Edilmiş Ürün
Tamamen köpekler için tasarlanmış olan piqapoo rast gele belirlenmiş 100 köpek üzerinde denenmiş ve kullanıcıların büyük bölümünden olumlu geri dönüşler alınmıştır. Ürünün kullanılmaya başlandığı ilk günlerde Tasma kullanmaya ilk defa başlayan köpeklerde görülen kendi etrafında dönme ve oturduğu alanda uzun süre sabit bekleme davranışları gözlense de kullanıma devam edilmesi durumunda köpeklerin ürünü benimsemesi sağlanmış ve ciddi anlamda kullanım başarısı elde edilmiştir.

Bu yazı 480 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.