köpek eğitimi

Avcılar Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Birçok köpek sahibi için sorun oluşturan durumlardan birisi de köpeklerini bırakabilecekleri bir yer bulamamaktır. Tatile çıkmanız veya şehir dışı yolculuklarınızda köpeklerinizi yanınızda götüremeyebilirsiniz. Bu durumda oldukça rahatsız olmanız da muhtemel durumlardan biridir. Çünkü köpeğinizi bırakmaya yeriniz olmayabilir ya da köpeğinizi bıraktığınız yerde onun bakım ve beslenmesinin düzgün yapılıp yapılmadığı konusunda şüpheniz olabilir. Bu durumda sizlere Avcılar Köpek Pansiyonu olarak kaliteli hizmet vereceğimizin garantisini vermekteyiz. Köpeklerinizi bizlere emanet ettiğiniz zaman hiç bir şekilde gözünüz arkada kalmayacaktır.

Bilindiği üzere köpekler, köpekgiller cinsinden gelen ve genel anlamda evcil olan hayvanlardır. Köpekler genel anlamda 14 ila 20 yıl arasında yaşayabilmektedir. Köpeklerinizin gelişimi içinse ilk 1 sene çok önemlidir. İlk bir sene içerisinde köpeğinizi belirli şartlardan dolayı emanet etmeniz durumunda köpeklerinizin gelişimleri konusunda gözünüz arkada kalmamalıdır. Bilindiği üzere 3 aydan küçük köpekler için günde ortalama olarak 3 öğün, 3 ay ila 6 aylık köpekler için günlük ortalama 2 öğün ve 6 aydan büyük köpekler için ise günlük ortalama 1 öğün verilmesi gerekmektedir. Köpeklerinizi bizlere emanet etmeniz durumunda ise bu yemek düzeni köpeğinizin yaşına uygun olarak aynı şekilde uygulanacaktır.

Köpeklerinize yemek verirken verdiğiniz yemek miktarının az miktarda ve sık sık verilmesi gerekmektedir. Avcılar Köpek Pansiyonu çalışanları da bu bilgiler doğrultusunda köpeklerinizin beslenmesini gerçekleştireceklerdir. Köpekleriniz için genel anlamda evlerinizde veya bahçelerinizde kulübeler bulundurmaktasınız. Köpeklerinizi pansiyonumuza bıraktığınız takdirde ise yine aynı şekilde barınma işlemlerini gerçekleştirecek bulunmaktayız. Köpekleriniz için hazırlamış olduğumuz 4 ila 6 metrekare arasında değişen kulübelerden pansiyonumuzda 50 köpek barındırabilecek şekilde bulunmaktadır.

Avcılar Köpek Pansiyonu

Avcılar Köpek Pansiyonu Hakkında

Pansiyonumuz ortalama olarak 50 köpek kapasitelidir. Köpeklerinizin bulunacağı alanı tam tesisatlı ekiplerimizin yardımı ile günde ikişer defa temizlemekteyiz. Köpekleriniz için gerekli olan en önemli unsurlardan bir tanesi de veteriner hekimlerin olmasıdır. Köpeklerinizin veterinerlerinden aldığınız bilgileri de bizlere köpeğiniz ile birlikte emanet etmeniz gerekmektedir. Çünkü köpeklerinizin sağlık durumlarını takip etmek önem arz etmektedir. Köpeklerinizin veterinerleri tarafından verilen raporları bizlere getirmeniz durumunda pansiyonumuzun veterinerleri tarafından bu raporlar incelenecek ve köpeğinizin sağlık durumu takip edilecektir.

Aynı zamanda köpeğinizi bizlere getirdiğiniz an boy kilo istatistikleri alınacak ve köpekleriniz veteriner hekimlerimiz tarafından muayene edilecektir. Olumsuz bir duruma rastlanması durumunda bu durum hemen sizlere bildirilecek ve isteğiniz doğrultusunda köpeklerinize pansiyonumuzda çalışan veteriner hekimlerimiz tarafından muayene edilecektir. Köpeklerinizin sağlığına çok önem verdiğinizi bilmekteyiz. Bunu bizler de pansiyonumuzda en sağlıklı bir biçimde gerçekleştirerek sizlerin gözünüz arkasında kalmamasını sağlayacağız. Köpeklerinizin pansiyonumuzda kalması için yapmanız gereken işlemler başında rezervasyon almanız gerekmektedir.

Çünkü kapasitemizin sınırlı olduğunu ve köpeklerinizin yer bulamayabileceğini belirtmek isteriz. Köpeklerinizin pansiyonumuza getirilip götürülmesi için özel servislerimiz bulunmaktadır. Yavru köpekleriniz için pansiyonumuzda özel oyun alanları bulunmaktadır. Bu alanlar sayesinde yavru köpekleriniz hiç bir tehdit altında kalmadan rahatlıkla oyun oyamama ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve bunu diğer köpek arkadaşlarıyla yaparak arkadaşlık ve paylaşma duygularını geliştirmiş olacaktır. Köpekleriniz için gerekli olan tüm ihtiyaçları pansiyonumuzda karşılayacağımız gibi aynı zamanda köpeklerinizin eğitilmesi konusunda da aynı şekilde eğitim vereceğimizi belirtmek isteriz.

Köpekleriniz hem barınma hem beslenme hem de eğitim ihtiyaçlarını pansiyonumuzda konaklarken eksiksiz devam ettireceklerdir. Avcılar Köpek Pansiyonu olarak, köpeklerinizi bizlere bırakmanız konusunda içinizde hiç bir şüphe olmamalıdır. Sizler seyahatlerinizi gerçekleştirirken bizler de köpeklerinizin bakım ve beslenmesini gerçekleştireceğiz ve çok sevdiğiniz köpeklerinize sizlerin yokluğunu asla ve asla aratmayacağımız konusunda sizlere garanti veriyoruz.

Bu yazı 556 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.