köpek eğitimi

Osmanbey Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesine bağlı bir semttir Osmanbey. Şişli ilçesinde bulunan pek çok çarşılar, mağazalar, iş yerleri, pasajlar, butikler yer alıyor. Böylece Şişli ilçesi ticaret ve eğlence anlamında dikkat çeken ilçelerden biridir. Göç çeken yerlerden biri olmasıyla da birlikte zamanla yoğun bir semt olmaya başlamıştır. Bu durum da parkların, doğal alanların azalmasına neden olarak hem insanlar hem de hayvanlar için özgürce dolaşıp temiz nefes alabilecekleri pek de ortam bırakmamıştır. Hayvan sever halkında da köpek besleyen çoktur. Ve semtte genelde apartman daireleri olduğu için köpekler günlük yaşantı içinde dairelere tıkılıp kalıyorlar. Köpek sahiplerinin yoğun iş temposunda köpekleri ile birlikte zaman geçirmeleri pek mümkün olmuyor. Bunun dışında bazı zamanda köpek sahipleri köpeklerinden ayrı kalmak zorunda kalıyor. Belki bir tatil belki iş seyahati gibi durumlarla şehir dışına çıkmaları gerekebiliyor. Bu nedenle İstanbul’da ve Osmanbey semtinde de köpek pansiyonları fazla sayıda yer alıyor. Bu kurumlar köpek sahiplerinin içini rahatlatan ve sevimli dostları için güvenebilecekleri en iyi yerlerden biridir. Çalışan nüfusun fazla oluşu da gün içinde sık sık köpeklerini bırakabilecekleri doğal ortam arayışına sürüklüyor köpek sahiplerini. Bu nedenle pansiyonların fiyat konusunda da yardımcı olmaları köpek sahipleri için önemli nedenlerden biridir.Osmanbey köpek pansiyonu fiyatı, köpek sahiplerinin cebini yakmayarak onlara konaklama veya diğer hizmetler konusunda he zaman yardımcı oluyor.

Osmanbey Köpek Pansiyonu Özellikleri

Köpek pansiyonları öncelikle köpekler için değişik bir ortam ve farklı deneyimler için tercih edilmesi gereken hizmet kurumudur. Köpeklerin pansiyonlarda oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirmesi, insanlar ve diğer hayvanlarla iletişim kurarak sosyalleşmesi için ideal yerlerden biridir. Köpekler sahiplerinden uzak kaldıklarında üzgün olurlar ve içlerine kapanırlar. Osmanbey köpek pansiyonu bu durumun üstüne giderek köpeklerin eğlenceli zaman geçirmesini amaçlar ve sahiplerinden uzak olan köpeklerin yalnızlık duygusunu bastırır. Osmanbey köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin acil durumlarında, şehir dışı veya yurt dışı seyahatlerinde köpeklerini bırakabilecekleri güvenilir bir yerdir. Köpek sahiplerinin gözleri arkada kalmaz ve pansiyon ile iletişim halinde olarak sürekli rapor alabilirler.

Köpek sahiplerinin pansiyon arayışında dikkatli olması çok önemlidir. Köpeklerin günlük rutinine uyarak beslenme, gezdirilme, oyun gibi hizmetlerin devam ettirilmesi gerekir. Bunun dışında köpeklerin hijyenik ortamlarda bulundurulması ve sürekli sağlık kontrollerinin yapılması önemlidir. Osmanbey köpek pansiyonu, köpeklerin aldığı hizmetler konusunda en hassas şekilde davranarak günlük programlarının aynı şekilde devam ettirilmesine özen gösterir. Aynı zamanda konaklayan köpekler için hazırlanan özel odalarda ses yalıtımı ve izolasyon olması çok önemlidir. Osmanbey köpek pansiyonunda odalar üst düzeyde dizayn edilmiş ve dinlenen köpeklerin konforu sağlanmaya çalışılmıştır.

Köpek sahiplerinin köpekleri için en iyi pansiyonu ararken pansiyonlar ile birebir görüşerek ortamı görmelerinde fayda vardır. Aynı zamanda çalışan personellerin deneyimi ve köpeklere karşı ilgisi de önemli detaylardan biridir. Osmanbey köpek pansiyonunu köpekleri ile beraber ziyaret eden kişiler kısa sürede ortama alışarak köpeklerinin ortamı sevdiğini fark ederler. Burada çalışan personellere köpekleri hiç yalnız bırakmayarak her faaliyet veya hizmet konusunda ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Çalışanların köpeklere karşı ilgi ve sevgisi, işlerini enerjik bir şekilde yapan insanların çalışması pansiyonu güvenilir yapan ve insanlara sevdiren bir yer haline getirmiştir.

Müşteri memnuniyeti ile günümüze kadar ulaşmış ve sevilen yerlerden biri olan Osmanbey köpek pansiyonu konaklama ücretleri açısından da müşteriyi sevindiriyor. Günlük konaklama ücretleri belli zaman aralıklarında 40-50 TL civarında değişiklik gösteriyor. Köpeklerin uzun süreli konaklamalarında yardımcı olan kurum, ekstra ücretlerde de indirim yapabiliyor. Ayrıca uzun süre devam eden, sık sık pansiyondan yararlanan müşteriler için de ayrıcalıklı fiyatlar sunuyor.

Köpek Pansiyonlarının Fiyatlandırması

Ortalama büyüklükteki köpek pansiyonları fiyat açısından göz korkutmuyor. Gecelik fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Gecelik konaklamaların yanında eğitimsiz veya yavru köpekler için de özel eğitim fırsatları bulunuyor. Konaklayan köpekler için daha uygun fiyatlar ile eğitimlerden yararlanmaları köpek sahiplerinin avantajıdır. Köpeklerin temel eğitimleri sonrasında ileri düzey eğitim almasını da isteyen köpek sahipleri için uygun fiyata paketler bulunuyor. Paket fiyatları da pansiyonlar arasında değişiklik gösteriyor. Bu eğitimler için öncelikle köpeklerin eğitmenler tarafından analizleri yapılıyor. Eğitmenler köpeklerin fizyolojik ve psikolojik durumunu anlamaya çalışıyor. Bunun için köpek ile arasında bir bağ oluşturmaya çalışıyor. Öncelikle iletişim kuran eğitmenler köpeklerin durumuna ve ihtiyaçlarına göre eğitimlerden bahsediyor. Köpek için en doğru zamanda ve en doğru şekilde eğitimlere başlanıyor. Köpeklerinden belli bir süre uzakta kalacak köpek sahipleri için de bu sürenin sonunda fark ediliyor. Köpekler eğitimler sonrasında daha bilinçli ve sağlıklı iletişim kurabilen, derdini rahatça anlatabilen davranışlar sergiliyor.

Bu yazı 394 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.