köpek eğitimi

Harem Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpekler insanların en sadık dostlarıdır. Onlar olmasa bazı insanlar çok mutuz olabilirler. Köpekler sayesinde birçok insan hayat bulur. Köpeklerin neşe kaynaklarıdırlar. Köpeklerin bazıları gerçekten de huyları bazen hırçın olabiliyor. Köpeklerin daha iyi bir eğitim almaları bizim elimizde. Köpekler hakkında bilgi vermek isterim. Köpekler ter solunumu yapmazlar çükü onlarda ter solunumu yapacak organ yoktur fakat patileri terler sadece orda bir ter solunumu vardır. Dalmaçya ülkesinde köpeklerin hepsi beyaz renktedir fakat daha sonra üzerlerinde benekler çıkabilir. Köpeklere kuru üzüm ve ya domates yedirilmemelidir aksi halde köpekler bu maddelerin içindeki selülozu sindiremez bunun için böbrek rahatsızlıkları ortaya çıkmaktadır. İran da evde köpek beslemek yasaktır aksi halde para cezası verilir. Köpek cinsi oldukça çok miktardadır. Köpek cinslerinden bazılarını saymak isterim.

Bu köpek türü sevimlikleriyle bilinir. Bu köpek türü kıvırcık tüyleri basık yüzleriyle insanların dikkatini çekmeyi başarır. Bu köpeğin renkleri genelde beyaz siyah ve bakır renklerdedir. Gözleri kulakları ve ya patileri özenler örtülmüştür bu tüyler sayesinde. Bu köpek ırkı genelde tüylere karşı olan hassasiyetiyle karşımıza çıkar. Bu köpeğe sahipseniz özellikle dikkatli bir şekilde davranmanız gerekmektedir. Aksi halde köpekler duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu köpek ırkı iyi huylu ırklardan birisidir. Köpeklerle çocuklarla oldukça iyi anlaşan bir türdür. Eğitilebilir olmaları sayesinde ilk köpek alacaklar için bile yani deneyimsiz bir kişi bile bu köpeğin sahibi olabilir.

harem köpek pansiyonu

Harem Köpek Pansiyonu Özellikleri

Oldukça hareketli kararlı ve heyecanlı bir türdür. Bu köpeğe öğretilen bütün komutları yerine getirir. Bu komutları yerine getirirken çok mutlu olurlar. Kürklerine karşı oldukça hassasiyetleri olan köpek türlerindendir. Dikenli bitki ve ya cam parçaları gibi yerlerden uzak tutulmalıdır aksi halde kürkü zarar görebilir ve yaralanabilir. Bu köpeğin bakımın da özel olarak ilgilenilmesi gerekmektedir. Kıvırcık tüyleri olması sebebiyle sahiplerine zor anlar yaşatabilirler. Her gün ya da iki günde bir fırçalanmalıdır aksi halde tüyleri birbirine karışıp kopabilir. Ekstradan bir egzersize ihtiyaçları yoktur bu nedenle evde beslenmeleri oldukça uygun köpeklerdir. Hiçbir kötü huya sahip değillerdir. Her gün yürüyüşe çıkarıldıkları takdirde formlarında yani kilo almazlar. Bakımlarında ki olan kolaylıklar sayesinde evinde bahçesi olmayan evler için kolaylıkla beslenebilirler. Ekstradan kötü huyları olmadıkları halde çok fazla ses çıkarmazlar ve ya dışarıdaki insanları hiç denilecek kadar rahatsız etmezler.

Her ay profesyonel kişiler tarafından tras edilmelidirler. Aksi halde büyük zorluklarla karşılaşılabilir. Safkan olan bu köpek türlerinden almak isteyenler altı yüz TL ile iki bin TL yi gözlerinden çıkarmaları gerekmektedir.

Köpekler gerçekten de olgun hayvanlardır. Köpekler hakkında söylenecek çok şey var bunlardan biri Harem Köpek Pansiyonu. Bu pansiyon sayesinde köpeklerinizin artık daha iyi bir evi var. Köpeklerin daha iyi bir bakım sunulacağı bu evler sayesinde köpekler artık daha iyi bakım görecek. Bu evler her şehirde bulunmaktadır. Bu pansiyonlarda her köpek türüne yer verilmektedir. Köpeklerinize organik mamalar sayesinde daha çok hızlı büyüyebilir. Ve daha iyi bir köpek olabilir. Köpeklerin burada kendilerine özel odalara sahip olacaklardır. Bu odalar sayesinde köpekler başka arkadaşlarıyla oyunlar oynayabilir.

Bakıcılar sayesinde köpeklere burada tırnak bakımı kulak bakıcı diş bakımı tüy bakımı ve ya köpeğin bütün bakımlarını yaptırabilirsiniz. Köpekler bu sayede hem bakıdan geçmiş olur hem de köpekleriniz daha iyi şartlar altında bakmış olursunuz. Köpeğinize buradaki parkurlar sayesinde hem egzersiz yapmış olacak hem de köpeğiniz günlük eğitimini tamamlamış olacaktır.

Bu yazı 354 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.